Kurani-kerim

Uygun fiyatlı Kuranı Kerim’ler için cagrihacumre.com

 

 

 

Kutsal kitabımız Kuranı kerimi alma esnasında dikkatle incelenmesi gereken bir takım ince detaylar vardır. Bu detaylar aslında son derece önemlidir çünkü kuranı kerim bizlerin yüce dininin kutsal kitabıdır. Meydana gelebilecek bir takım yıpranmalar, baskı hataları veya kötü bir kâğıt üzerine baskı gibi hataların mevzu bahis olabileceği bir konu değildir. Olması gereken en kaliteli kâğıt üzerine, en iyi baskının yapılması ve en sağlam kapağın oluşumu tamamlamasıdır.

 

Ömrümüz açısından bakarsak bir insanın yaşamı boyunca birkaç kez kuranı kerim aldığını söyleyebiliriz. Ancak bu süreç içerisinde bazı basım evleri ne yazık ki kutsal kitabımızın satışını bir ticari oluşum olarak değerlendirmekte ve bu işlemleri ticaret olarak görmektedir. Kalitesiz şekilde yapılmış baskılar bu anlayış içerisinde çok pahalıya üretilebilmektedir. Hepimizin bildiği gibi kuranı kerim çabuk şekilde yırtılan kâğıtları, kaliteden yoksun ciltleri, ince ve dayanıksız kapakları, kötü baskı kalitesini kaldırmamaktadır. İşte bu sebeple her bir detayın en ince ayrıntısına kadar incelenerek basım işleminin tamamlanması gerekmekte.

Kuranı kerimi iyi şekilde okuyabilen kişiler hat karakterlerini ve Arapça okunuşun akış şeklini anlayabilir. Ancak Arapçayı yeni öğreniyorsanız ya da yeterince iyi değilseniz aradaki farkı kestiremezsiniz. Bu durumda kuranı kerim satın alırken kontrol amaçlı olarak ya bilen birisi ile girmelisiniz ya da aldığınız yere güvenebilmelisiniz. Güven duygusu zor gelişen ancak çabuk kaybedilen bir olgudur.  Bu konuda cagrihacumre.com sitesi yıllardır bu işi yapmasıyla insanların güvenini kazanmış görünüyor. Satış sayılarının yüksek olması ve müşterilerinin olumlu görünen geri dönüşleri ile güven duygusu kazandıklarını görebiliriz.

 

cagrihacumre.com müşterilerine Kuranı kerim satışını ticaret haline getirmemeyi amaçladığını belirtiyor ve en uygun fiyatlar ile sunmaya çalıştığını anlatıyor. Firma kuranı kerim satışının nasıl hassas bir konu olduğunun farkında olduğunu müşterilerine belirtmiş. İncelendiğinde baskı kalitesi, ciltleme ve kapak açısından cagrihacumre.com müşterileri tarafından beğeniliyor. Hem Türkçe hemde arapça okunuşlu, mealli ve tefsirli, sade arapça okunuşlu seçenekleri ile cagrihacumre.com değişik boylarda kuranı kerimi uygun fiyata piyasada bulunduruyor. Satın alma esnasında kuranı kerimin kaliteli olmasına ve fiyat konusunda abartılmış olmamasına özen gösterin. Bu konuda cagrihacumre.com hem fiyat hem de kalite konusunda müşterilerine kuranı kerimi sağlamaya çalıştığını belirtiyor. Sizlerde kuranı kerim alırken cagrihacumre.com sitesini tercih edebilirsiniz.

Detaylar için; https://www.cagrihacumre.com/kurani-kerim

Yazar: megsongroup

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir