_Sutyen Takımı Seçiminde Bilmeniz Gerekenler (1)

Sutyen Takımı Seçiminde Bilmeniz Gerekenler

Sutyen ve Takımları


Sutyen takımları, günlük kullanım veya gece seksi görünüm için farklı modellere sahip kadınlar için vazgeçilmez ürünlerden biri. Sutyen- külot ayrı parçalar bulabildiğiniz gibi, ikisinin birleşik olduğu mayo tarzında modeller de mevcut. Aynı zamanda birbirinden farklı yapıya, kumaşa ve renge sahip sutyen takımları da bulunmaktadır. İster destekli, isterseniz desteksiz birçok sutyen modeli arasından kendinize uygun birçok seçenekle karşılaşabilirsiniz. Ürünler hijyen kuralları gereğince iade alınamadığı için muhakkak öncesinde, doğru beden ölçüsü ve modeli tercih ettiğinize emin olun.

Sutyen Takımı Modelleri


Modeller içerisinde kumaş türünden, markasına kadar birçok seçenek bulunuyor. Sutyen yapısı olarak da push- up, dolgusuz ya da silikonlu modeller bulabilirsiniz. Eğer göğüslerinizin daha dik ve büyük durmasını istiyorsanız push- up ve dolgulu modelleri tercih etmenizi öneririz. Dolgusuz modeller ise büyük cup ölçülerine sahip kadınlar için ideal. Sutyen ve takımları arasında, doku olarak da farklı modeller mevcut. Transparan, dantelli, fırfırlı ya da silikon yapıda ürünler bulabilirsiniz. Yanı sıra daha etkileyici modeller istiyorsanız, farklı dekoltelere sahip transparan ya da dantel ürünler seçebilirsiniz. Külot olarak da aynı kumaş yapılarındaki seçeneklerin beraber satıldığını söyleyebiliriz. Model olarak ise ipli, tanga, string, slip ya da boxer şeklinde  kadın çamaşırları bulunmaktadır. Birleşik modeller ise mayokini stilinde olmakla beraber karın ve sırt bölgesinde ipli ya da dantelli detayların olduğu türlerdir. Zevkinize ve istediğiniz türe göre sipariş verebilirsiniz.

Sutyen Takımı Seçiminde Bilmeniz Gerekenler


Sutyen seçiminde, doğru görünümü yakalamak için mutlaka göğüs cup’ınıza uygun modelleri kullanmalısınız. Göğüsleriniz küçükse dolgusuz modeller, daha da küçük görünmesine neden olabilir; bu nedenle daha yuvarlak yapıda ve destekli olan ürünleri değerlendirmeye almalısınız. Bununla beraber göğüs ölçünüz büyükse de destekli modeller sizde rahatsız bir etki yaratabilir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak hem konforlu hem de estetik ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Sutyen ve takımları arasında seçim yapmadan önce göğüs ölçülerinizin hangi sutyen ölçüsüne denk geldiğinden de emin olmalısınız. Yanlış beden ölçüleri de istediğiniz görünümü elde etmenizi zorlaştıracaktır.

Takımın bir başka öğesi olan külotları ise hangi tarzda seçerseniz muhakkak içinde rahat olacağınız ve kumaşı kaliteli ürünler arasında seçin. Sert ya da ucuz kumaşlar, teninizi ve özel bölgenizi tahriş edebilir. Bu yüzden saten, pamuklu ya da ipek gibi kaliteli ve hijyenik kumaş türlerini tercih etmelisiniz. Görünüm olarak da ipli, dantelli ya da daha düz/ sade seçenekleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Sutyen ve takımları için tamamlayıcı parçalar da satın alabilirsiniz. Çoraplar, vücut aksesuarları, tül,  gecelik ya da sabahlık ürünler bunun için ideal. Daha etkileyici bir görünüm isterseniz fantezi ürünlerle bunu tamamlayabilirsiniz. Sutyen takımı kategorisinden tüm uygun ürünleri bulabilirsiniz. Diğer tüm ürünleri tasarimgiyim.com adresinden temin edebilirsiniz.

Yazar: megsongroup

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir