Point Blank TG Nedir ve Neler Yapılır _ (1)

Point Blank TG Nedir ve Neler Yapılır ?

 

 

Point Blank, birbirinden farklı oyunlarda; gerek eşya geliştirmek için, gerekse de yeni bir oyuna başlamak için gerekli olan sistemler arasında yer alır. Aslına bakıldığında bir tür para birimi olduğunu söylemek mümkündür. Öyle ki sistemde yapılan yenilere paralel olarak günümüzde Point Blank Tam Gold dönemi başlatılmıştır. Geçtiğimiz günlerden bu yana sistemde Ng kullanılıyordu. Tam 8 yıl boyunca kullanılan Ng, 8 Ağustos 2018 tarihinden itibaren yerini Tam Gold’a bırakmış bulunuyor. TG oyuncular için birçok avantajı ve fırsatı da beraberinde getirmiştir. Genel olarak TG ile kullanılan ödeme kanalları tarafından yansıtılmış komisyon bedelleri, tam game tarafından karşılanmaktadır. Bu sayede de oyuncular her ödeme seçeneğini kullanırken, sabit fiyatlarla Point Blank TG almaları mümkün olacaktır.

 

Point Blank bir yönü ile de FPS oyunu olarak da nitelendirilebilmektedir. Oyunda haklarını arayan bazı azınlık kesimi bulunur. Azınlıkların oluşturmuş olduğu gruba Free Rebels ismi verilmektedir. Bu gruba karşılık veren bir diğer grup ise CT-Force’dir. Çok daha güçlü bir grupla mücadele edebilmek için öncelikle Point Blank TG satın alarak item elde etmek gerekir. Bilindiği gibi Point Blank TG marketlerinde birbirinden farklı itemler ve eşyalar bulunmaktadır. Aslına bakıldığında bir tür para birimi olarak nitelendirilen bu sistem, özel eşyaların satın alınmasına olanak sağlar. Elde ettiğiniz özel eşyalar sayesinde karakterinizin gücüne de güç katmanız kaçınılmaz olacaktır. Böylece de hedefinize doğru ilerlerken çok daha başarılı bir yöntem uygulamalılar olacaksınız.

 

Point Blank TG bilindiği gibi Güney Kore’de bulunan bir oyun şirketi olan Zepetto tarafından geliştirilmiştir. İlk defa 2008 yılında yayınlanmıştır. Yayınlandığı gümde çevrimiçi birinci şahıs nişancı tarzı oyun olarak nitelendiriliyordu. Ülkemizde ise Nfinity Games aracılığı ile yayına sokulmuştur. Çeşitli oyunlarda başarılı olabilmek için mutlaka bu hizmetten faydalanılması şarttır. Böylece çok daha avantajlı olarak oyunda level atlamanız da kaçınılmaz hale gelecektir. Özellikle de Metin 2 oyununda bu sisteme çok gereksinim duyulur. Elde edilen eşyalarla, karakterinizi güçlendirebilir ve kısa sürede önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz.

Yazar: megsongroup

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir