Led Ekran Kiralama

Led Ekran Kiralama

 

Led ekran kiralamanın en başlıca sebebi insanların tercih etmesi uygun maliyeti fiyatlarıdır. Led ekran teknolojisi yüksek çözünürlüklü görüntüsüne, hacim ve ebat olarak da yüksek ve geniş ölçekli çözünürlükteki görüntüsüne ulaşmayı hedeflediği için ileri sistem ışık teknolojiden yararlanmaktadır. Maliyet bazında artışların görülmesinin en başlıca sebepleri bunlar gelmektedir. Led ekran teknolojisi tamamen riskli birer tabletlerden oluştuğu için kırılması mümkündür, ısıya ve sıvıya karşı duyarlıdır. Bunlardan dolayı led ekranların özel olarak saklanma ve korunması için koruma kutuları bulunmaktadır. Bu koruma kutuları genellikle alüminyum ile yapılmaktadır. Çok fazla ileri teknoloji olan led ekran kurulumu ve yönetimi için alanında uzman teknik personele ihtiyaç sürekli olarak duymaktadır.

İç MekanLed Ekran (INDOOR)

İç mekânlarda genellikle yakından izlenim gerçekleştiği için yüksek çözünürlük tercih edilmektedir ve robotlar tarafından bu ledler döşenmektedir. Yüzey montajlı led’ler de tercih edilmektedir. Bunlar karşınıza SMD olarak da çıkabilir. Yüksek teknolojiden yararlanan bu ürünler sistemsel özellikleri Kurumsal organizasyonlar, TV programları, fuarlar ve bir çok bunlara benzer yakın mesafeden de izlenebilen mekânlarda ilk olarak genellikle tercih edilmektedir.

İç mekanled ekranların kullanacağınız alana göre isteseniz oranını arttırabilir veya aynı şekilde düşürebilirsiniz. İç mekan led ekran kiralamalarında bilgisayar sunumu ve ya benzer bir çalışma yapılacağı için oldukça net bir görüntü almanız mümkündür. İç mekanled ekran kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapmanız mümkündür. Firmalardan fiyat alırken yakın mesafe ölçülerini de öğrenmeniz fayda olacaktır.

Dış MekanLed Ekran (OUTDOOR)

Dış mekan için dizayn edilmiş led ekran kiralama işlemleri için genellikle kullanılan ekranlarda yüksek parlaklık sağlayabilir mi özelliği oldukça değerlidir. Bu tip ekranlar, güneş ışınlarını direk üstüne alacak şekilde konumlandırılmış olsa bile net bir şekilde görüntü almanız mümkündür. Kar, yağmur gibi kötü hava koşullarına dayanıklı bir şekilde olup kullanılması ve yönetilmesi oldukça kolaydır. Dış mekanled ekranlar belirlemiş olduğunuz bir askı sistemiyle asılabilir veya podyum, sahne gibi alanlarda da insanların artık büyük ölçüde tercihi haline gelmiştir. Yapılacak olan çalışmaların led ekran özelliklerini iyi bilmeniz gerekmektedir.

Yazar: megsongroup

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir