tavus kusu

Kahve Falında Tavus Kuşu görmek Neye İşarettir?

Tavus kuşu rengârenk ve çok güzel ve oldukça gösterişli bir hayvandır. Bu nedenle kahve falında çıkan tavus kuşu genellikle güzel yorumlanır. Tek sorun tavus kuşunun çok tiz ve rahatsız edici bir sesi vardır. Bundan dolayı bazı fallarda olumsuz etkilere sahip olabilir.

 

Kahve falında tavus kuşu görmek maddiyat demektir. Ve bu maddiyat öyle ufak tefek bir değer değildir. Tavus kuşu yakınlarınızdan kalacak yüklü servete veya mirasa işaret eder. Eğer fincanınızda tavus kuşu kuyruğunu açmış bir şekilde tüm güzelliğini sergiliyorsa sizi bekleyen maddi gücü tarif etmek gerçekten zor.

 

Kahve fincanında çıkan tavus kuşu değerli gayrimenkullerin sahibi olacağınızı anlatır. Güzel bir araba veya bir ev veya arsa ile sahibi olacağınızı ve ekonomik açıdan oldukça rahat bir dönem geçireceğinizi ifade eder. Falında tavus kuşu çıkan kişiler hiç beklemedikleri bir anda maddi bir kazanç sağlarlar. Fincanda yer alan tavus kuşu ne kadar büyükse ve netse kazanç o kadar yüklüdür. Ve tavus kuşu fincanın ne kadar üst kısmındaysa bu kazanca kavuşma süresi de o kadar hızlı olur. Fincanın dibine doğru çıkan bir tavus kuşu size biraz beklemeniz gerektiğini ifade ederken fincanın ağzında çıkan tavus kuşu artık zamanın yaklaştığını anlatır.

 

Falında tavus kuşu çıkan kişi her zaman ince ve zarif bir yapıya sahiptir. Dışarıdan insanlar ona imrenerek bakar. Ve bu kişi tıpkı tavus kuşunun yelpazeyi andıran kuyruğu gibi dışarıya sürekli yardım saçar.

 

 

 

Yazar: megsongroup

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir