kahve falı

Kahve Falında Çalı Görmek

Kahve falında çalı görmek fal sahibinin boş işlerle uğraştığı gösterir. Tüm vaktini olur olmaz boş işlerle geçirdiğini ve bundan hiçbir fayda sağlayamadığını anlatır. Eğer kısa sürede kendine çeki düzen vermezse işlerin sarpa saracağını ve beklide zor günler yaşanabileceğinin sinyallerini verir. Eğer fal sahibinin bir işi varsa tembelliği yüzünden buradan kovulabileceği veya öğrenci ise boş işlerden derse zaman bulamadığı için bazı derslerden kalabileceği anlatılır. Ve kahve falında çıkan çalı fal sahibine yapılan bir uyarıdır.

 

Kahve falında çalı görmek kolay yoldan kazanılan parayı simgeler. Fal sahibine miras yolu ile veya şans oyunları aracılığı ile yüklü miktarda bir para gelebileceğini ifade eder. Bunların dışında haram yolla para kazanmak, usulsüz yollar ve yapılan işler nedeni ile başının derde girebileceğini anlatır. Bazı durumlarda ise kahve falında çıkan çalı hırsızlık demektir. Fal sahibi hakkı olmayan bir parayı sahibinin izni olmadan almayı düşünebilir. Böylelikle haksız bir kazanç elde eder ve sonu kötü olabilir. Bunun için fincanında çalı çıkan fal sahibi bir an önce helal kazanç kapılarına yönelmeli ve kendini bu anlamda düzeltmelidir.

 

Kahve falında çalı görmek bazen de her şeyi dert eden, sürekli gözyaşı döken, mücadele ruhu olmayan, her an sızlanan, tüm hataları ve sorunları için başkalarını suçlayan ve kendini haklı gösterebilmek için iftira dahi atabilen bir insanı simgeler. Fincanınızda çıkan çalı etrafınızda bu tür insanların olduğunu ve sizin bunlardan uzak durmanız gerektiğini gösterir.

 

 

 

 

 

Yazar: megsongroup

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir