Dumpper Nedir

Dumpper Nedir?

 

Günümüzde interneti aktif olarak kullanmak için farklı amaçlara uygun programlara ihtiyaç duyulabilmektedir. Buna bahane olarak bazen arkadaşının evine gittiğinde bağlantıda sorunlar yaşayabilme, kimi zaman da günlük yaşantının yoğun temposu nedeniyle internet şifremizin ne olduğunu da unutmamız gibi pek çok sebep gösterilmekte. Böyle durumlarda bazı kişiler, Dumpper isimli bir Wifi kırıcı program ile, wireless şifresini kırarak, ücretsiz olarak internete bağlanmaktır. Peki son zamanda ismi ile ön plana çıkmış ve de bedava internet kullanmak isteyenlerin gözde programlarından biri haline gelmiş olan Dumpper nedir ve nasıl kullanılır? Dumpper Wifi şifre kırma işlemlerini nasıl yapıyor? Bu makalemiz wifi kırmanız için düzenlenmemiştir. Aksine başkalarının sizlerin wifilerinden faydalanma yollarını engellemek için bu yöntemleri sizlere öğretmen için yazılmıştır. Merak edenler için programla alakalı tüm detayları derledik.

Öncelikle Dumpper programı, Wifi modemlerde bulunan wps bağlantı özelliklerinin açıklarını kullanarak şifre kırma işlemini gerçekleştirmektedir. Daha kısa bir özetle modem arayüzlerine giriş yapmanızı sağlayacak olan Windows tabanlı başarılı bir program olduğunu söylemek de mümkün olacaktır. İnternet üzerinde yer alan herhangi bir arama motoruna Dumpper indir yazarak, programı herhangi bir ücret ödemeden indirerek, aktif kullanıma başlayabilirsiniz. Çünkü indirmesi oldukça basittir. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli şeyin program sürümü olduğunun unutulmamasında da fayda olacaktır. Kişiler kendilerine en uygun olduğunu düşündüğü sürümü seçerek, linklere tıklar ve indirme sayfalarına yönlendirilir.

İndirme sayfalarını kullanarak Dumpper programını indirdikten sonra ise programı nasıl kullanmanız gerektiğine dair yönergeyi, yine internet üzerinde yer alan indirme linklerinin altında bulabilirsiniz. Günümüzde insanların Wifi şifre kırma işlemlerinden sonra en çok ihtiyaç duyduğu işlemlerden biri de İnstagram şifre kırma tekniklerini öğrenmek olmuştur. İnstagram bilindiği gibi normal bir Wifi sistemine göre çok daha farklıdır. Bu nedenle de yapılacak olan işlemlerin de farklılaşması kaçınılmaz olacaktır. İnstagram şifrenizin başkalarınca kırılmasını istemiyorsanız gerekli önlemlerinizi almalısınız. Bunun için internetten kısa bir arama yaparak nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Gerekli adımları uygulayarak kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Yazar: megsongroup

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir