Davetiye Modelleri ve Aksesuarları (1)

Davetiye Modelleri ve Aksesuarları

 

Düğün ve kına organizasyonlarının yanı sıra, toplantı, açılış vb. gibi resmi etkinliklerde de davetiyelere gereksinim duyulmaktadır. Davetiyeler özel olarak seçilmesi gereken ürünlerdir. Çünkü uzun süre boyunca kullanılacak tek hatıra olarak saklayacağınız ve her zaman da çok severek bakıp, mutlu anlarınızı hatırlayacağınız tek malzemeler davetiyelerdir. Bu nedenle tercih ettiğiniz davetiye modelinin çok özel olmasında, etkinlik konseptini yansıtacak kadar uyumlu olmasına ve de aksesuarlarla kişilere özel hale getirilmesine dikkat edilmelidir. Davetiye aksesuarları denildiği zaman akıllara birbirinden farklı malzeme gelir. Mesela bir sahil düğünü için imal edilen davetiye modellerinde istiridye kabukları aksesuar olarak kullanılabilmektedir. Akabinde ise; güzel bir cam şişe tasarımıyla da davetiye yapılması mümkün olacaktır.

Davetiye modelleri ve aksesuarları için de öncede firmalarla ön görüşme yapılması gerekmektedir. Çünkü her türlü malzemeyi her an bulmak mümkün olamamaktadır. Aynı zamanda bu tür aksesuarlar maliyeti yüksek malzemeler oldukları için de, ortaya çıkan fiyat miktarının da artmasına vesile olacaktır. Ancak düğün vb. gibi özel günler, insanların hayatlarında sadece bir kez olur. Bu nedenle de bütçeyi çok sarsmadan ve insanların mağdur olmasına engel olmak için daha önceden firmalardan bilgi alınması gerekir. Aksi takdirde ortaya çok sürpriz rakamların çıkması da kaçınılmaz olacaktır. Davetiyeler birbirinden farklı kalite ve modellerde üretilebilmektedirler. Özellikle de kâğıt kalitesi firmalara göre değişkenlik gösterir.

Mesela kadife kağıtlar davetiyeler için çok özel malzemeler arasında yer alırlar. Lüks düğünler için de yine çok lüks malzemelerden imal edilen davetiye modelleri tercih edilerek, firmalardan üretimleri istenilebilmektedir. Özel tasarım davetiye fiyatları, normal ve sade davetiye fiyatlarına göre çok daha yüksektir. Ancak rakam istenilen aksesuarın kullanımına göre değişir. Bu nedenle ilk aşamada nasıl bir davetiye modeli kullanmak istediğinize karar vermelisiniz. Sonrasında ise tercih ettiğiniz modelin, fiyatı hakkında bilgi almalısınız. Fiyatlar hakkında önceden bilgi almak, sonrasında daha yüksek maliyetin ortaya çıkmasına engel bir durumdur. Ayrıca da davetiye stoklarının tükenmemesi için, web sitelerinden ilgili kurum ya da kuruluşlar ile görüşme sağlanabilecektir.

Yazar: megsongroup

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir