alyans

Çiftlere Özel Gümüş Alyans Modelleri

 

Gümüş alyans modelleri günümüzde evli çiftler tarafından sıklıkla tercih edilir. Alyanslar, evliliğin en önemli sembolüdür. Pek çok çift kendi tarzlarını yansıtan alyans modellerini tercih eder. Altın, gümüş ve bakır olmak üzere farklı madenlerden alyanslar üretilir. Özgün ve yaratıcı tasarımlarla alyans modelleri göz doldurur. Tesbihane markasının kaliteli ve dayanıklı gümüş alyans tasarımlarıyla dikkat çekmekte olduğu fark edilebiliyor. Özel olarak tasarlanan gümüş alyans modelleri hem uygunluğu hem de kalitesiyle tercih edilme sebepleri arasında olduğu tarafımızca anlaşılıyor. Bombeli, klasik, desenli ve ışıltılı modelleriyle her zevke uygun tasarımlarla üretim firmaca amaçlanıyor. Bunun yanında evlenecek çiftlere özel farklı modellerle geniş bir seçenek kataloğu sunar. Yalnızca gümüş alyans modelleri değil altın ve bakırdan yapılmış tasarımlarda bulunur.

gümüş alyans

Gümüş alyans modelleri uygun maliyetlerle imal edilmesinden dolayı tercih edilir. Tesbihanenin uzun süreli kullanım garantisi vererek müşteri memnuniyetini yüksek tutmayı amaçladığı buradan anlaşılıyor. Birbirinden farklı modelleriyle evli çiftlerin tarzını ve zevkini yansıtan alyanslar üretmekte olduğu görülüyor. Tesbihanede her bütçeye uygun olarak alyans modelleri mevcut. Tekli ve çiftli gümüş alyans modelleri farklı ve hoş tasarımlarla beğenileri toplar. Kenarları ışıltılı ve pırlantalı modelleri görsel olarak bütünlüğü sağlar. Tesbihane 925 ayar gümüş alyansları çiftlerin hizmetine sunar.  Sarma ve desenli modeller görsel açıdan zengin gösterir. Gümüş ve rose renklerinin bulunduğu gümüş çift alyans modelleri farklı seçenekleriyle adeta göz doldurur.

Tesbihane Markası Ayrıcalıkları

2011 yılından beri faaliyet gösteren Tesbihanenin sektörün önde gelen markalarından birisi olduğu biraz araştırmayla anlaşılıyor. Online web sitesinden alyans siparişi edilebilme özelliği bulunur. Ürünler müşterilere Tesbihane markasına ait olan logoların bulunduğu kutularla birlikte gönderilir. Bunun yanında isteğe göre hediye kutuları kategorileri bulunabilir.  Atölye işçiliğiyle üretilen alyanslar usta ellerin gayretiyle oluşur. Tesbihane markasının iade ve değişim ayrıcalığı sağlaması müşterilere kolaylık sağlıyor. Ayrıca kapıda ödeme ve taksit imkanıyla müşterilerin rahat bir şekilde ödemesine imkan tanınmış. Ücretsiz kargo imkanının olması bütçeyi daha uygun hale getiriyor. Müşteri her hangi bir durumda sıkıntı yaşadığında müşteri hizmetlerini arayarak sorununu bildirebilir. Evlenecek çiftlere Tesbihane markası önerilebilir ve mutlaka yeni alyans modellerini incelemeleri tavsiye edilir.

 

Yazar: megsongroup

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir