2019 Kış modası Kıyafet Seçimi Nasıl Yapılır

2019 Kış modası Kıyafet Seçimi Nasıl Yapılır?

Bayanlar için şık olmak günün her saatinde problem olabilen, sıradan konulardan bir tanesidir. Bu konu özellikle iş günleri daha büyük bir sorun olarak karşımıza çıkar. Çözülemediği taktirde işe geç kalmalara neden olabilir. Pek çok bayan hayatının belli dönemlerinde bu sebeple iş yerlerine geç kalabilmektedir.

Şık olmanın bu derece önemli olduğu bayanlar için birkaç kombine kıyafet önerimiz olacak. Bu yazımızda bunlardan bahsedelim. 2019 yılına gireceğimiz bu günlerde havalarında soğuk olması nedeniyle sıcak tutacak kıyafetler daha revaçta.

2019 kış modası

moda

Konu iş yeri olduğundan dolayı bayanlar için en çok giyilebilen trend kıyafet gömlektir. Gömlek denilince de renk olarak yıllardır etkisini yitirmeyen beyaz renk hemen akıllara gelir. 2019 yılının yine moda renkleri arasında olan beyazın yanına bu yıl mavi renklerde eşlik edecek görünüyor. Beyaz ve mavi renklerden oluşan gömlekler sizleri çok şık gösterecektir.

İş ortamı serin yada soğuk olanlar için gömlek üzerine süveter giymeyi önerebiliriz. Süveter ile birlikte harika bir kombin oluşturabilirsiniz. Süveter giymek istemiyorsanız bunun yerine tercihen hırka alabilir. Aynı şekilde hırka gömlek ve ilaveten bir kemer ile harika bir uyum yakalamanız mümkündür.

Eski Kıyafetlerini Atmayın

Bayanlar açısından yapılan en büyük yanlışlardan bir tanesi eskiyen kıyafetlerini hemen atmak. Aslında bu kıyafetlerin saklanması hem israf açısından hem de moda açısından  faydalıdır. Kenarda duran bir gömleğiniz ile yeni aldığınız bir hırkanız birlikte harika bir uyum gösterebilir. Bir tanesinin eskiliğini bir diğerinin yeni olması rahatlıkla örtecektir. Ana öğelerle birlikte kullanılacak ara öğeler sonucunda güzle bir kombin yakalayabilirsiniz. Örneğin eski bir gömlek üzerine güzel bir hırka yada süveter, bunun yanında bir kemer ile üçlü kombin oluşturmak çok kolay.

Kombinlerle Şıklığını Pekiştirin

Kenarda duran başka kıyafetleriniz varsa çok farklı kombinler yapılabilir. Ceket, etek, gömlek, pantolon ve daha bir çok aksesuar ile birlikte müthiş bir organizasyon yapmak mümkün. Önemli olan sadece sizin kendinizi rahat hissedebilmeniz bunu çevrenize yansıtmanızdır. Rahat olabilmeniz için de kendinizi şık olduğunuza ikna etmelisiniz. Şık olmak istiyorsanız yapmanız gereken renk uyumları ile eski yeni kıyafetleri karıştırarak kombin oluşturmaktır. Böylece bütçenizi de zorlamamış olacaksınız.

 

 

Yazar: megsongroup

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir