moda

2019  İlkbahar Modası

 

2019 yılı ilkbahar modası; canlı mı canlı renkleri ve de muhteşem enerjisi ile sezonu büyülüyor. Öyle ki yeni çıkan trendlere bakıldığında hem kadınlar yeri geldiğinde atletik tarzları ile yeri geldiğinde de ışıl ışıl parti tarzı ile tüm dikkatleri üzerine çekecek. Özellikle de renklerle arası iyi olan sezon kadınları, enerjik stilleri ile bu yıla damgasını vurmayı başaracak. Çünkü bu yılın ilkbahar trendlerinde birbirinden güzel ve canlı  her türlü rengi kullanmanız mümkün olacak. Güzelliği ve stili ile ön plana çıkmak isteyen bayanların bilgi etmesi gereken en önemli konu atletizm akımıdır. Bu akımın en önemli parçası bilindiği gibi bisikletçi şortlarıdır. Aslına bakıldığında sokak modasına hakim genç kızlar ve kadınlar atletizm akımına uygun giyinmekte hiçte zorlanmayacak!

Bu senenin en vazgeçilmez parçalarından biri de yine büyük şapkalar olacak. Hele ki yaz ayları geldiğinde cadde ve sokaklarda büyük şapkaları ile stillerine büyük bir farklılık katmış bir çok kadını görmeniz mümkün olacak! Bir yandan da aksesuarlarınız ile kıyafetlerinizi gölgede bırakmanız da gerekecek. Çünkü 2019 yılı şapka ve aksesuarların şıklığı ile göz alıcı güzelliğinizi ortaya koymayı hedefliyor! İlkbahar trendinin en moda rengi ise nude bej olacak. Özellikle de pantolonlarda kullanmanız gereken ten rengi giyildiğinde varla yok arasında bir etki yaratarak, ne kadar düzgün bir fiziğe sahip olduğunuzu gösterecek. Nude bej rengini yine yaz aylarında da sık sık görmeniz kaçınılmaz olacaktır.

2019 yılı ilkbahar ve yaz modasının vazgeçilmez bir diğer ögesi de büyük kurdeleler… Özellikle de elbiselerinizin omuz kısmında kullanacağınız dev kurdeleler, romantik bir tarz yaratmanıza vesile olacak. Bir yandan da biraz fütüristik tarz yaratarak, şifon kumaşları tercih etmeniz gerekebilir. Sezonun en sevilen parçalarından biri de dantel işlemeli özel tasarımlar olacak gibi görünüyor. Şıklığınıza biraz da romantizm katmak istiyorsanız, o halde hanımefendi kimliğinizden sıyrılarak romantik bir kadın olmaya hazır olmanız gerek! Çünkü tercih ettiğiniz dantel tasarımlar ile yeri geldiğinde sportif bir tarz yaratırken, yeri geldiğinde de çocuksu tarzını ile masumiyetinizi koruyacaksınız!

Yazar: megsongroup

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir